• Snelle  levering in BE & NL Snelle levering in BE & NL
  • Meer dan 5000 (ook ecologische) tuinartikelen Meer dan 5000 (ook ecologische) tuinartikelen
  • Tuincentrum sinds 1996 Tuincentrum sinds 1996
  • Tuinapotheker met product én plantenkennis Tuinapotheker met product én plantenkennis

Premium pinda's voor vogels 1,25 L

2 stuks op voorraad
€ 3,99
per stuk

Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

Levering circa 1-2 werkdagen

Voor 21:55 u besteld, uiterlijk verzonden op 05.05.2025.

Pinda's voor tuinvogels

  • Voor het hele jaar door
  • Enkel te gebruiken in pindasilo's
  • Kwalitetisvol voeder
  • Hoog vet- en eiwitgehalte
  • Delicatesse voor spechten, mussen, sijsjes, koolmezen, pimpelmezen, ...
Veilig online betalen met
iDEAL ECO Cheques Bancontact KBC/CBC Payment Button Credit card Belfius Apple Pay Banktransfer

Pindanoten voor vogels 

Met deze premium pinda's genieten jouw tuinvogels van zachte en olierijke pinda's van hoge kwaliteit.  De pinda's hebben een hoog vet- en eiwitgehalte en zijn een echte lekkernij voor pimpelmezen, koolmezen en groenlingen, spechten, mussen, sijsjes en boomklevers. Let op, de pinda's mogen uitsluitend aangeboden worden in pinda silo's. 

Deze premium voedermix is geschikt om het hele jaar door aan te bieden.

Pinda's voederen uit pindasilo's 

Wist je dat pinda's niet uit netjes gevoerd mogen worden? Door de netjes kunnen vogels beschadiging oplopen aan hun snavels en zelfs verstrikt raken in de netjes. Daarom is het aanbevolen om een pindasilo te gebruiken. Zo kunnen de tuinvogeltjes zorgeloos genieten van een heerlijke maaltijd. Bovendien is het ook geen goed idee om hele pinda's op een voedertafel te leggen. Doe je dat wel? Dan kunnen de 'ouders' door voedingsstress hun jongen volledige pinda's voederen en hierbij bestaat de kans op verstikking. 

Goedgekeurd door natuurpunt & vogelbescherming

Dankzij de unieke samenstelling van deze voeding kunnen tuinvogeltjes het hele jaar door genieten van rijkelijke voeding. Bovendien is de inhoud goedgekeurd door Natuurpunt & vogelbescherming. Zo ben je er zeker van dat je uiterst kwalitatieve voeding koopt.

Vogels het hele jaar door voederen

Wist je dat vogels het hele jaar door nood hebben aan bepaalde ingrediënten die je in vogelvoeding kan vinden? Zo zijn ze in de koude maanden op zoek naar insecten of bessen omdat deze dan moeilijker te vinden zijn. Ook verliezen ze tijdens de koude periode tot wel 20% van hun lichaamstemperatuur waardoor ze nood hebben aan extra energie. Die energie vinden ze onder andere terug in pindakaas, vetblokken of vetbollen. 

Tijdens het broedseizoen, de herfst of lente gaan ze dan weer op zoek naar eiwitten die ze onder andere in zadenmixen en gedroogde meelwormen vinden. 
Premium pinda's voor vogels 1,25 L
€ 3,99