Bloemenmengsel Wilde bloementuin 50m
op voorraad
€ 22,50
per stuk
Bloemzaden voor wilde bloementuin 50m²
- Bloemenmengsel met tal van wilde bloemen
- Kiemkrachtie bloemzaden verrijkt met substraat
- Ideale mengsel voor een wilde bloementuin
- De veldbloemen variëren in hoogte van 40 tot 80cm
- Dit bloemenmengsel bloeit van april tot oktober
Meer kopen, minder betalen
Hoeveelheid | Stukprijs |
---|---|
Tot 1 |
€ 22,50*
|
Tot 4 |
€ 21,83*
|
Vanaf 5 |
€ 21,38*
|
Veilig online betalen met
Bloemenmengsel voor wilde bloementuin
Wilde bloemen zaaien voor een natuurlijke tuin
Dit bloemenmengsel is specifiek samengesteld voor het zaaien van een wilde bloementuin. De veldbloemen in dit mengsel, o.a.klaprozen en korenbloemen, geven een natuurlijke uitstraling aan je tuin en trekken bovendien ook nuttige insecten aan! Zo geniet je niet alleen van een prachtig kleurenspectakel, maar ook van de vele bijtjes en vlinders die constant je tuin zullen bezoeken!De bloemzaden in dit mengsel kan je zaaien tussen maart en juni of tussen augustus en oktober. Je gaat hierbij als volgt tewerk:
- Verwijder onkruid en stenen
- Egaliseer de ondergrond
- Schud de zak bloemenmengsel "Wilde bloementuin" om het substraat goed te mengen met de bloemzaden
- Zaai dun en breedwerpig uit en bedek met een dun laagje potgrond
- Geef nu geduren een tweetal weken voldoende water. Ook tijdens de zomermaanden mag je de bloemen voorzien van water bij warm en droog weer.
- Nu is het tijd om te genieten van je wilde bloementuin!
Tip: Met dit bloemenmengsel creëer je een prachtige wilde bloementuin. Je kan de natuurlijke uitstraling nog vergroten met één van onze insectenhotels. Zo geef je de bijen en vlinders ook een plaatsje om te schuilen. Zij zorgen als bedankje voor een betere bestuiving en een vrolijke tuin vol gezoem en kleur!